Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Romano Tiffany55221813212-140479-367
2DM 250221624222-130507-345
3DM 149221615216-136503-356
4Alfa40221246202-150476-377
5Gim Krimeja38221156196-156462-388
6Krnjevo38221156189-163454-399
7Grobnik 125227411165-187409-454
8Gim Original24227312163-189403-451
9Lovran19225413146-206374-482
10Neptun16225116154-198391-460
11Nevera s Kvarnera13224216122-230332-513
12Romano Sharks11223217125-227330-528

Nevera s Kvarnera kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
Nepojavljivanje na utakmici.